(+48) 730 051 552
(+48) 664 051 552
biuro@multiglo.pl
Bezpłatna wycena
JAKOŚĆZatrudniamy wyłącznie profesjonalnych tłumaczy
TERMINOWOŚĆZawsze dotrzymujemy ustalonych terminów
ELASTYCZNOŚĆDostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów
DOŚWIADCZENIEIstniejemy od 2006 roku
Rzadki język?
20 stron na jutro?
Pilne tłumaczenie przysięgłe?
Prześlij tekst do szybkiej, bezpłatnej WYCENY
Żaden problem!
Poradzimy sobie z tym!
Działamy błyskawicznie!
i przekonaj się!

Promocje:

PROMOCYJNE CENY WYSYŁKI:

Kurier 18 zł

Paczkomat 8 zł

 

Zobacz więcej »

Kontakt

Multiglo
tel. 730 051 552
e-mail: biuro@multiglo.pl

ul. Grudziądzka 10
85-103 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 9671358905

Dołącz do nas:

kariera@multiglo.pl

Tłumaczenie stron WWW

Posiadanie kilku wersji językowych witryny internetowej firmy pozwala dotrzeć do odbiorców poza granicami kraju i znacznie zwiększa grono potencjalnych klientów. Jednak błędy w tłumaczeniu mogą spowodować odwrotny skutek. Jeśli tłumaczenia stron www nie są wykonane prawidłowo, wtedy potencjalny klient może uznać reklamujące się przedsiębiorstwo za nieprofesjonalne.

W naszym biurze wszyscy tłumacze zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest poprawność w przypadku przekładów tekstów z witryn internetowych, dlatego każda zlecenie jest zawsze dokładnie weryfikowane.

Dbamy też o odpowiednią lokalizację obcojęzycznych wersji stron, czyli dostosowanie tłumaczenia zarówno do specyfiki rynku odbiorcy, jak i wymagań prawnych, a także do układu strony internetowej. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami z biura Multiglo. Posiadanie profesjonalnie przetłumaczonej strony to najlepsza inwestycja w skuteczną reklamę przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych.

Strona internetowa to wizytówka firmy, a kiepskie tłumaczenie strony odstrasza potencjalnych klientów. Zlecając nam tłumaczenie swojej strony www mogą być Państwo pewni, że strona pomoże pozyskać nowych klientów.

 

Formularz bezpłatnej wyceny tłumaczenia »

Nasi klienci: